Far Cry 4, 35 saat sürecek


84

far_cry_4

Çıkışına bir aylık sürenin kaldığı yeni Far Cry oyunu için oyuncuların sabrı gittikçe taşıyor. Hal bundan ibaret olunca geliştiriciler de zamanla daha fazla bilgileri bizlere aktarmaya başlıyor. Henüz oyunun co-op ve multiplayer modları açıklanmadı, bununla birlikte Far Cry 4 sistem gereksinimleri de açıklanmadı. Ama dün akşam saatlerinde Kreatif Direktör Alex Hutchinson’dan Twitter aracılığıyla önemli açıklamalar geldi. Bir oyunun uzunluğu ne kadar fazla olursa biz oyuncular için o kadar iyidir, paramıza o kadar kıyarız ve rahat ederiz. Far Cry 4 de o cinsten olacak gibi.

Hutchinson, “Oyunun toplam süresi ne kadar olacak?” diye sorulan soruya cevap olarak şöyle bir tweet attı: “Söylemesi zor. Tüm yan görevleri yapıp yapmayacağına göre değişen bir şey. Ortalama olarak, her şeyi yapmanız için tahminen 35 saat gerekecektir. Bu oldukça büyük bir sayı!”

Alex Hutchinson ayrıca, co-op modları ve sistem gereksinimleri hakkında sorulan soruya da, “Çoklu oyuncu modları yakında açıklanacak… Aynı şekilde sistem gereksinimleri de…”cevabını vererek şimdilik geçiştirdi. Far Cry 4, 18 Kasım 2014 tarihinde PC, PS3, PS4, Xbox 360 ve Xbox One platformları için piyasadaki yerini alacak.


admin

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir