Far Cry 4 Çıkış Tarihi


83

far_cry_4

FPS serilerin arasında en sevilen oyunlardan biri olan Far Cry’dan yeni, sevindiren haberler gelmeye başlıyor. 3. oyunuyla birlikte tanınırlığını daha da artırmış olan serinin devamının geleceği açıklandı. Yani Far Cry 4 çıkacak mı sorusunun cevabını aldık: çıkıyor. Peki Far Cry 4 çıkış tarihi ne zaman? Oyun Amerika’da 18 Kasım 2014 tarihinde çıkacakken Avrupa’ya, yani ülkemize de 20 Kasım tarihinde gelecek.

Peki, FarCry 4’te bu sefer hangi bölgede savaşacağız? En son bir adada hayatta kalmaya çalışıyorduk, Ubisoft’un Montreal stüdyoları limitlerini zorlayıp FarCry 4 için denizden dağların tepesine bir geçiş yaptı.Himalaya’larda yaratılan Kyrat adlı hayali ülkede diktatörlüğe karşı savaş vereceğiz. Cliff Martinez oyunun müziklerini yapmaya devam ederken oyunla ilgili esas beklenen açıklamalar E3 fuarında duyurulacak. Serinin başındaki isim olan Dan Hay, FarCry 4 ile birlikte serinin potansiyelini zirvelere taşımak istediğini açıkladı.

Oyun, Kuzey Amerika’da 18 Kasım, Avrupa’daysa 20 Kasım tarihinde piyasaya sürülecek. FarCry 4’ü Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, PlayStation 3, ve PC platformlarında oynayabileceğiz. Son zamanlarda oyuncuların karşına sık sık çıkan, konsol nesli farklı FarCry 4 için de geçerli olacak mı? Bu sorunun cevabını E3 fuarında alacağız.

Oyunu ön siparişle alanlar, Hurk’s Redemption adlı üç bölümlük haritanın da bulunduğu FarCry 4 dijital limited edition’a ücretsiz ulaşabilecek. FarCry 4 The Limited Edition ayrıca oyuna silah olarak Hurk’un ünlü zıpkınını da ekliyor.


admin

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir