Halo 5: Guardians açıklandı


87

Halo 5 Guardians

FPS oyunların en sevilen serilerinden, aynı zamanda en eski serilerinden biri olan Halo için mükemmel bir haber geldi. Daha önceki dönemde bizlere sadece kısa bir teaserı gösterilen Halo’nun yeni oyununun resmi açıklaması sonunda yapıldı. Gelen bilgilere göre oyun bizlerle 2015’in son yarısında buluşacak ve bu vakte kadar ki en kapsamlı Halo oyunu olacak. Ancak aynı zamanda oyunun Xbox One için daha iyi bir oynanış sunacağı da yine gelen bilgiler arasında. Böylelikle Xbox One’ın ilk defa PlayStation 4’e karşı bir üstünlük elde ettiğini söyleyebiliriz.

Geçtiğimiz E3’te, Microsoft tarafından Xbox One platformu için geliştirilen yeni bir Halo oyunu gösterilmişti. Ancak bu yapım hakkında elimizde kısa bir teaser videosundan başka hiçbir şey yoktu.

Bugüne kadar.

Oyunumuzun adı Halo 5: Guardians ve Xbox One için özel olarak geliştirilmekte. Ayrıca oyun 2015 yılının sonbahar aylarında piyasaya çıkacak.. Halo 5: Guardians’ı geliştiren ekip 343 Industries, yapım hakkında ”Halo 5: Guardians gerçekten çok büyük bir proje. Aynı zamanda Xbox One’ın gelişimi için de çok değerli bir proje” açıklamasını yaptı.


admin

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir