Hay Day Oyunu


71

Eğlencenin tek adresi hay day oyunu aracılığı ile android platformunu vazgeçilmez kılmanın tam zamanı. Hay Day oyun keyfini artık internet aracılığı ile de devam ettirebilirsinin. Online olarak oynayacağınız Hay Day oyununu facebook aracılığı ya da kaydolabilirlik özelliği ile hemen oynamaya başlayabilirsiniz.  Diğer online arkadaşlarınız ile etkileşim halinde oynayacağınız bir oyun türü olan Hay Day platformu artık sizin ikinci eviniz olacak. Mükemmel Hay Day oyununda ilk yapmanız gerek şey oyun platformunu tanımak olacaktır.

Birden fazla seviyeye sahip olan Hay Day oyununu verilen görevleri eksiksiz olarak uygulamaya alarak işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Sizler de Hay Day çiftçilerinden olmak istiyorsanız kolları sıvayın ve oyun platformuna google play store aracılığı ile kayıt olun. Eğlencenin kaliteli ve tek adresi olan Hay Day oyun platformunda ilk olarak birkaç konuya değinmemiz gerekecek. Hay Day çiftçileri olarak günde bir adet normal olmak üzere toplamda 3 hediye alma hakkına sahipsiniz.  Hay Day oyununun ilk aşamasına tavuk yetiştirerek ve hasat ekerek başlayabilirsiniz. Hay Day oyun platformunda dükkan menüsüne girerek yetiştireceğiniz hayvan türünü seçebilirsiniz. Oyuna yeni başlayanlar için ilk seviyede tavuğu çiftliğe yerleştirerek 20 dakika içerisinde tavuk üretmesini sağlayabilirsiniz. İlk seviyede sadece 6 adet tavuk bulunmaktadır. 6. Seviyede inek, 10. Seviyede domuz, 16 seviyede koyun , 20. Seviyede av köpeği,21. Seviyede tekir kedi, 22. Seviyede doberman, 23. Seviyede sarı siyah kedi, 27. Seviyede doru atı,, 30. Seviyede Smokınli kedi,, 31. Seviyede beyaz tavşan, 31. Seviyede palamıno, 31. Seviyede keçi, 34. Seviyede benekli at, 40. Seviyede Endülüs atı , 52. Seviyede ise Anadolu eşeği ve 55. Seviyede ise Endülüs eşeğini yetiştirerek çiftliğinizi ön plana çıkarabilirsiniz.

İlk seviyede çiftliğinizde bulunan kırmızı renkteki kulübeye tıklayarak tavuklarınızın yem ihtiyacını gerçekleştirebilirsiniz. Hay Day oyunun vazgeçilmez eğlencesi olan boyama platformu ile ilk seviyede ambar deponuza dokunun ve fırçayı bunun üzerinde gezdirerek bu uygulamayı olumlu sonuçlandırın. Ardından ambar deponuzdan alacağınız ekinler aracılığı ile hasat işleminizi buğday ekerek gerçekleştirebilirsiniz. Bu seviyede 6 adet buğday ekimini gerçekleştirebilirsiniz. Diğer seviyelere ise sizlere önerdiğimiz bölümleri atlayarak geçiş sağlayabilirsiniz. 7. Seviyede Cadde üzerinde sebze dükkânı, 34. Seviyede kasaba, 29. Seviyede mahalle, sohbet ve 5. Seviyede toprak temizleme işlemine geçebilirsiniz.


Editor

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir