Kıyamet Savaşçıları açık betası başladı!


107

Geçen hafta kapalı beta testini oyunculara açan Kıyamet Savaşçıları oyunu, gelen olumlu geri dönüşler sonrası açık beta testini de oyun severlere açtı.

37Games tarafından Türk oyuncular için özel geliştirilen web tabanlı F2P RPG türü Kıyamet Savaşçıları oyununun açık beta testi bugün oyun severlere açıldı. Oyunculardan gelen geri bildirimleri değerlendiren geliştiriciler oyunculara en iyi oyun deneyimini sunmak için çalışıyor. Geçen hafta açılan kapalı beta testine 6.066 oyuncu katıldı. Kapalı betada en büyük sürpriz, 2.303 oyuncunun Okçu sınıfını tercih etmesi oldu. Bunu 1.903 oyuncu ile Şövalye ve 1.808 oyuncu ile Büyücü sınıfı takip etti. En yüksek seviyenin 297 ile Penthos olduğu kapalı betada en iyi Lonca ise 28 elit ile 4.159.039 Muharebe Gücü puana ulaşan Türk loncası oldu.

37Games açık beta testinin başlangıcını kutlamak için de oyunculara yönelik bazı etkinlikler düzenliyor. Bu kapsamda oyunun resmi internet sayfasında şans çarkı yer alıyor. Elmas, binek hapları, işleme taşı ve yararlı eşyalar almak isteyen oyuncuların her gün sayfaya giriş yapması yeterli oluyor. Arkadaşları ile paylaşım yapanların ise çarktaki şansı daha da artıyor. Oyuncular etkinlik ile ilgili detayı http://goo.gl/2oz5Zh üzerinden alabiliyor. Oyun içinde ise Kart Toplama, Hayvan Yarışı gibi 10 etkinlik bulunuyor.

Kıyamet Savaşçıları’nda üç sistem ile karanlığa meydan okuyun
Kıyamet Savaşçıları oyununda Birlik Sistemi, Kişileştirilebilir Sistem ve Süper Binek Sistemi olmak üzere üç kilit sistem de bulunuyor. Birlik Sistemi’nde birliktelik savaş meydanındaki en önemli unsur. Loncalarda oyuncular kendi klanlarını kurabiliyor. Bu sistem içerisindeki Birlik Odası, Simya (henüz açılmadı), Birlik Kasası, Diyarlar ve Bit Pazarı gibi yapıların kendilerine has fonksiyonları bulunuyor. Lonca üyeleri birlikte çalışarak yapıları geliştirip loncalarını süper Loncaya dönüştürebiliyor. Loncalar, kuşatma savaşı ile de en yüksek onura sahip olmak için birbirleri ile mücadele ediyor. Bu onura sahip olan Lonca oldukça büyük ve ender bir ödülün de sahibi oluyor.

Kişileştirilebilir sistemde ise savaşçıların ruhu teçhizatları oluyor. Oyuncular bu sistemde puan ekleyerek ve cilalama yaparak silahlarının özelliklerini geliştirebiliyor. Özellik açısından belli bir seviyeye ulaşan silahın rengi değişirken güzel bir ışıltı ile kaplanıyor. Farklı seviyedeki cilalama rengi ve parlaklık muharebe gücünü gösterdiğinden savaşçılar en iyisi için mücadele ediyor. Dahası oyuncular teçhizatlarını değiştirdiğinde eski teçhizatın cilalama seviyesi yeni teçhizata da geçiyor. Bu nedenle oyuncular, yaptıkları cilalamanın boşa gitmesinden endişe duymak zorunda kalmıyor.

Kıyamet Savaşçıları oyununda üçüncü sistem de Süper Binek Sistemi. Oyuncular binek hayvanlarına ana macera içerisinde sahip olabiliyor. Zindanlardan, Mağaza’dan ya da maceralardan kazanılan Binek Hapları ile binek hayvanlarının seviyesi artırılabiliyor. Yüksek seviyelere çıkmış binek hayvanları muhteşem bir görünüme sahip olurken savaşçıların tüm canavarları öldürmesine yardım ediyor. Ayrıca binek hayvanları yetenek listeleri ile kendilerine özel yetenekler de geliştirebiliyor. Unicorn, Escort, Res-Deadly, Trample ve daha birçok yetenek oyuncuların kendilerini geliştirmesini bekliyor.


admin

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir