Legacy of Kain daha bekletecek


87

Legacy of Kain

Efsane oyun serileri listesi yapsaydık ve buna ilk yirmiyi dahil etseydik büyük ihtimal bu liste içerisinde Legacy of Kain de yer alırdı. Ancak en son çıkan MMO oyundan sonra tabi aşağı sıralara düşme ihtimali de var. Yıllardır süren bekleyiş sonunda sona eriyor gibi gözüküyor, hiç değilse Square Enix’ten gelen açıklamalar şimdilik böyle göstermekte.

Eski zamanların efsane serilerinden Legacy of Kain, yıllardır beklediğimiz altıncı oyun yerine karşımıza Free-to-Play multiplayer oyunu Nosgoth ile çıkınca pek çok oyuncu hayal kırıklığına uğramıştı. Crystal Dynamics seriyi bırakıp Tomb Raider’a odaklandığı için de dürüst olmak gerekirse pek çoğumuz yeni bir LoK’tan umudu kesmiştik. Paçaları o kadar erken sıvamamak gerekiyormuş.

Nosgoth’un resmi Facebook sayfasından yapılan açıklamayla bir gün, bir zaman yeni bir hikâye bazlı Legacy of Kain’in geleceği, fakat Square Enix’in bunun için doğru zamanı beklediğini öğrenmiş olduk. Doğru zamandan kasıtları ise, anlayabildiğimiz kadarıyla, yapacakları oyunun iyi olacağını düşünmelerini sağlayacak tüm koşullar olgunlaşınca. Yani ellerinde iyi bir hikâye, sağlam bir ekip ve tabii ki bu oyunu satın alacak bir kitle olduğundan emin olduklarında. Serinin hayranlarının o zamanı beklemekten başka çareleri yok.


admin

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir