Skyrim Türkçe Yama


77

skyrim

OyunÇeviri ekibi uzun süredir bizlere sunmakta olduğu yamalar arasına bir yenisini daha ekliyor, hem de en çok beklenenlerden birisi: The Elder Scrolls V: Skyrim. Oyunun dünya çapında milyonlarca oyuncusu bulunurken bu sayı ülkemizde de yüz binlere ulaşıyor. Şu anda Steam üzerinden zaten indirimli şekilde satılmakta olan Skyrim’i almayı planlıyorsanız ya da zaten varsa yeni yılla birlikte çıkacak olan Türkçe yamayı da edinmeyi unutmayın.

OyunÇeviri ekibinin yaklaşık iki senedir üzerinde çalıştığı The Elder Scrolls V: Skyrim’in Türkçe yaması yılbaşında sizlerle olacak.

Türkçe yamada toplamda 34.500 satır NPC, 30.090 satır diyaloglar, ekran bildirileri, nesneler ve büyüler Türkçe’ye çevirildi. Tabii tüm bunlarla sınırlı kalmayarak oyun içinde yer alan 26.870 satır kitap, not, mektup ve görev açıklamaları da Türkçe oldu. Ayrıca oyuniçi tabelalar, kaplamalar da yenilendi.

390 kitap, 84 günlük, 190 Not ve mektup oyunda Türkçe olacak. Proje boyunca 964.635 İngilizce kelime Türkçe’ye çevirildi. Türkçe yamaya ait fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz, bol keyifli seyirler dileriz.


admin

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir