Metal Gear Solid V: The Phantom Pain Gameplay Videosu


110

Metal Gear Solid V The Phantom Pain

FPS oyun serilerinin en sevilen üyelerinden, aynı zamanda en eskilerinden biri olan Metal Gear Solid’in yeni oyunu yakın bir zaman içerisinde birçok oyun platformunda yerini alacak. Metal Gear Solid V: The Phantom Pain adıyla piyasaya sürülecek olan oyun için daha önce bizlere sinematik trailerlar ve oyun içi görseller aktarılmıştı, tek beklediğimiz bir oynanış videosuydu. Sonunda oyun için bir de gameplay paylaşıldı. Metal Gear Solid V The Phantom Pain gameplay videosu yarım saatten daha uzun.

Tabi, arada Kojima’nın kattığı çok ince esprilerde mevcut. Örneğin, oyunun geçtiği arazilerde keçileri Peace Walker’da da kullandığımız Fulton Recovery’le Mother Base olarak adlandırılan ana üssümüze gönderiyoruz. Ve oraya geri döndüğümüzde kendisini orada görmek gerçekten hoş ve komik detaylar olduğunu söylemek gerek.

Ayrıca videoda gördüğümüz üzere Mother Base gidip, tıpkı Peace Walker’da olduğu gibi düşmanları kendi üssümüze gönderip, orada kendi adamımız olarak yetiştirebiliyoruz. Elbette Big Boss olarak orayı istediğimiz gibi kontrol altına alabiliyoruz Lafı fazla uzatmadan 30 dakikalık oyun içi görüntülerden oluşan bu video ile birlikte sizleri baş başa bırakalım. Bol keyifli seyirler diliyoruz.

Not: 50. dakikadan sonra izleyiniz.


admin

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir