Metal Gear Solid V: The Phantom Pain’in detayları belli oldu


118

Metal Gear Solid V The Phantom Pain

Oyunseverler tarafından uzun süredir beklenmekte olan Metal Gear Solid V: The Phantom Pain’in çıkış tarihi iyice yaklaştı. Geçtiğimiz gün yayımlanan bir trailerla birlikte oyunun 1 Eylül 2015 tarihinde PC hariç neredeyse tüm konsollarda çıkacağı belirtilirken PC için ise 15 Eylül’de çıkacağı belirtilmişti. Biz ne kadar kısa desek de bir hayli zaman olduğu ortada çıkış tarihi için.

Belirtilen en önemli bilgilerinden biri ise, bundan sonra yapımcı koltuğunda Kojima’yı göremeyecek olmamız. Metal Gear Solid serisi, MGS V: The Phantom Pain’den sonra devam edecek bile olsa, bundan sonra Hideo Kojima bu projede yer almayacağını açıkladı. Öte yandan Metal Gear Solid V: The Phantom Pain’in bir kısmının Moğolistan’da geçeceği de dile getirildi.

Bununla beraber oyunun Collector’s Edition’ı da gün yüzüne çıktı. İlk gün sürümünde oyunun müzik albümleri, Big Boss’un kolu, haritalar ve figürler gibi dolu dolu içeriklerle oyunculara sunulacak. Ayrıca oyunun PC sürümünü Steam üzerinden satın alırsanız, çıkacak olan tüm eklentilere ücretsiz sahip olabileceksiniz.


admin

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir