Rocksteady’den Batman için önemli açıklama


103

batman

Önümüzdeki sene çıkışını gerçekleştirecek olan Rocksteady Studios’un yeni oyunu Batman: Arkham Knight için bir sürü iddia ortaya atılıyor. Artık bunlara bir son vermek isteyen oyun geliştiricileri senaryonun ne yönde ilerleyeceğine dair açıklamalarda bulundular. Eğer Batman: Arkham City’yi oynamadıysanız bu cümleden sonrasını okumayın, zira Joker’in oyun sonunda öldüğünü bilmiyorsunuz. Batman: Arkham Knight, yapılan açıklamalara göre Joker’siz bir Batman oyunu olacak.

Reddit üzerinden sorulan soruları yanıtlayan Rocksteady çalışanları, Joker’i öldürmenin zor olup olmadığı hakkındaki soruya karşılık, “Tam tersi!” diye yanıt verdiler. Hikayeyi ilk yazdıklarından itibaren oyunun sonunda Jokeri öldüreceklerini bildiklerini, zaten tüm senaryoyu bunun üzerine kurduklarını belirttiler. Batman: Arkham Knight’ta hikaye kaldığı yerden devam edeceği için, Gotham’ın Jokersiz nasıl bir hale geleceğinin üzerinde durulduğunu söylediler.

Yenilenen Batsuit hakkında sorulan sorulara karşılık da, Batman ve Batmobile arasında bir uyum yakalamak istediklerini, yeni araç tasarımına uygun bir Batman kıyafetini hayata geçirdiklerini belirttiler. Sadece görünüş olarak değil, Batman’e yeni kabiliyetler kazandırmasıyla da dikkat çeken Batsuit’in, araç ile birlikte uyumlu olduğunu da sözlerine eklediler.

PC, Xbox One ve PlayStation 4 için geliştirilen Batman: Arkham Knight’ın çıkış tarihi Haziran 2015.


admin

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir