Street Fighter V’ten yeni haberler var!


96

Dövüş oyunlarının en kültlerinden biri olan, 20 seneyi aşkın süredir bizlere eşlik eden Street Fighter serisinin yeni oyunu Street Fighter V, yakın zaman içerisinde çıkmış olacak. EVO 2015’te oyuna dair yeni bilgiler de paylaşıldı. Gelen bilgilere göre oyunun açılışında toplam 16 tane karakter olacak ancak bu kadarla sınırlı kalmayacak; zaman içerisinde oyuna yeni karakterler de eklenecek. Eski oyunlarda bulunmayan yeni dört dövüşçü karakter de yine oyun içerisinde yerini alacak. Ayrıca geliştirici firmanın oyunun durmadan üstüne bir şeyler katacağı sözü de bulunuyor.

Oyunda iki şekilde karakter satın alınabilecek. Yeni karakterler için geçerli olacak olan bu sistemde, oyun size ilk olarak gerçek parayla satın alma opsiyonunu sunacak ancak eğer bunu istemiyorsanız, oyun içerisinde kazanmış olacağınız “Fight Money” ile beraber yeni karakterleri açabileceksiniz.

Oyunda Fight Money isimli para çeşidinin yanında bir para birimi daha mevcut olacak. Fight Money’i sadece oyunu oynayarak kazanabileceksiniz ve bu parayla sadece yeni içerikleri satın alabilme kapasitesine sahip olabileceksiniz. Bahsettiğimiz diğer para birimi “Zenny” ise gerçek parayla satın alınabiliyor ve bu para birimiyle en yeni içeriklere en hızlı şekilde sahip olabileceksiniz.

Street Fighter V
Street Fighter V, bahsettiğimiz üzere devamlı gelişecek bir yapım ve bunu özellikle dile getiren yapımcılar, güncellemelerin düzenli bir şekilde yapıma düzgünce aktarılacağından bahsetti.


admin

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir