Batman: Arkham Knight için çıkmadan DLC geldi!


106

Geride bıraktığımız dönemin oyun sektöründeki en büyük hayal kırıklığı olan PC platformundaki Batman: Arkham Knight, piyasaya sürüldükten kısa süre sonra fazla hata ve gelişi güzel geliştirilmiş bir oyun olduğu için Warner Bros tarafından geri çekilmiş ve Ağustos ayında sorunsuz, daha iyi bir şekilde oyunculara sunulacağı açıklanmıştı. Önümüzdeki ay oyunu satmaya başlayacak olan Warner Bros yetkililerinden yeni bir açıklama daha geldi. Gelen bilgilere göre oyunun çıkışıyla birlikte bir de DLC yayımlanacak ve bu DLC eski oyundaki hataları tamamıyla giderecek.

Duyuruyu Steam forumu üzerinden yapan yetkililer; “Bu yama, 27 Hazirandan itibaren belirlediğimiz hataları kapsıyor. Bu geçici yamayı tamamen bitirince size daha detaylı bilgiler vereceğiz. Sabrınız ve bize hatalar hakkında geri dönüşleriniz için minnettarız. Sonuçları gözlüyor ve tam yama için bütün hızımızla çalışmalarımızı sürdürüyoruz.”

Şimdi gözler Warner’ın üstünde.DLC ‘ leri dahi hata olursa satmayacağını belirttikten sonra oyunun tam hali için uğraşa devam ettiklerini söyledi.


admin

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir