The Witcher 3’e ilk yama geliyor!


90

Rahatlıkla bu senenin en iyi oyunlarından biri olarak gösterebileceğimiz The Witcher 3, büyük ihtimal birkaç sene boyunca yüz binlerce oyuncu tarafından sıkılmadan oynanacak; hatta tekrar tekrar bitirilecek. Zaten oyunun birçok farklı final sahnesi bulunmakta. Böylesine büyük bir oyun o kadar çok zevk veriyor ki hataları fark edemedik bile ancak artık ekip detaylı bir incelemeye koyuldu ve geliştirici firma CD Projekt RED’i bu konuda bilgilendirdiler. Gelen bilgilere göre yakın zaman içerisinde The Witcher 3’e bir güncelleme gelecek ve oyundaki hataları giderilecek, yeni özellikler eklenecek!

Bu denli büyük bir oyunun daha çıkar çıkmaz hatasız olmasını elbette ki bekleyemezdik. Her büyük oyunun kaderinden The Witcher 3: Wild Hunt da nasiplendi. CD Projekt RED, oyuncu bildirimlerine göre hataları inceledi ve ekibini hemen iş başına getirdi. CD Projekt RED’ in halkla ilişkiler sorumlusu Marcin Momot, Twitter üzerinden paylaştığı bilgide yayınlanan yamanın, oyunun yüklü olduğu her cihazda aktif olacağını ve PS4, Xbox One için çoktan başladığını bildirdi.

Can yakıcı kısım burdan sonra başlıyor tabii. Yayınlanacak yamanın boyutu 7.3 GB. Her ne kadar kota düşmanı gibi gözükse de oyun içersinde büyük değişiklikleri ve hatalar için köklü çözümleri sağlayacak bir yama. Yamanın teknik kısma ve oynanış kısmına değişiklikler getirdiğine özellikle değinen Momot, kullanıcıların sabırlı olmasını da diledi.


admin

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir