The Witcher 3 ertelendi


80

The Witcher 3

İlk iki oyunuyla harikalar yaratmış olan The Witcher serisinin üçüncü oyunu beklentilere göre bu sene çıkışını gerçekleştirecek. Ancak halen kesin bir tarih verilmiş değil. 2014’te çıkacak dedik ama, bu geçen sene yapılan açıklamaydı. Yukarıdaki karakterimizin sinirli bakışlarından gördüğümüz gibi size üzücü bir haberimiz var: The Witcher 3 çıkış tarihi 2015’e ertelendi. CD Projekt RED de bu erteleme hakkında şu açıklamalarda bulundu:

“Verdiğimiz bu karar gerçekten de alınması zor bir karardı ve üzerinde ciddi şekilde kafa patlattık. Oyunu önceden planladığımız gibi bu yıl sonunda piyasaya süredbilirdik. Ancak ekstradan harcayacak birkaç ayın bizi daha çok tatmin edecek bir seviye ve kaliteye çekeceğine karar verdik. Buna göre The Witcher 3: Wild Hunt’ın yeni çıkış tarihini Şubat 2015’e kaydırdık.”

The Witcher 2’nin 40 katı büyüklüğünde bir açık dünya haritasına sahip olacak oyunun Skyrim’den de %20 oranında daha geniş olacağı söyleniyor. PC’mizi, PS4’ümüzü ve Xbox One’ımızı hazır ettik bekliyoruz.


admin

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir