TERA Rising’e yeni zindanlar


85

TERA Rising

MMO oyunlarının son zamanlardaki en iyilerinden biri olarak gösterilen TERA Online’a yeni bir ek paket daha geliyor. Oyunun içeriğini sabit tutmayıp her zaman yeni şeyler ekleyen yapımcılar bu sefer oyuna yeni zindanlar ekliyor. Gelen bilgilere göre yeni zindanlar yüksek seviyeli olacak. Aşağıdaki basın bülteninde de görebileceğiniz gibi oyuna gelecek olan yeni paket sadece zindan eklemeyecek, Eşya Dükkanı’na da yeni ürünler ekleyecek. Bunla birlikte PvP ve üretilebilir nesnelerin sayısı artırılacak.

AksiyonMMO’su TERA: Rising’in fantastik dünyası ek içeriklerle genişliyor: Steampunk çalışma güncellemesi seviye 60 üzerindeki ekip oyuncularına 10 oyunculu akın, biri 3 veya 5 oyunculu merci, biri de yedi oyunculu Defense Dungeon olmak üzere dört yepyeni zindan sunuyor.

Yeni tehlikelere karşı savaşmaya hazır olan kahramanlar ganimetlerle cömertçe ödüllendirilecek. Yeni PvE oyun içeriklerine sahip eşyalar dışında PvP ve üretilebilir nesneler de çoğalacak. Üstelik Eşya Dükkanı da büyüyor: Steampunk görünümüne uygun ekipmanlarla sıradışı bir görsellik sağlanıyor.


Kötülüğe karşı hep beraber

10 oyunculu akın mercii Wunderholm,Alice Harikalar Diyarında’ya benziyor. Burada Arborea maceracıları romandaki karakterleri hatırlatan fantastik rakiplerle savaşır. Merci hem normal modda hem de sert modda oynanabiliyor.

Kanallar sayesinde Novum,Fantezi MMO’suna giden yolu keşfedecek: Bu, sınıf sınırlandırması olmayan üç oyunculu ilk zindandır. Kahramanlar yeraltı tünelinin tehlikelerine karşı mücadeleye başlamadan önce savaşta yanında durması için üç yardımcıdan birini çağırmalı. Grup kurulumu destekçinin hangi görevi üstleneceğini belirler.

Terkedilmiş filolar ve öfkeli devler

Mineral Noktenium ile yüklü bir filo Uçurumlu Kıyı önündeden ize battı. Kurtarma ekibinden alınan son habere göre terkedilmiş gemide canavarlar görülmüş.Yeni 5 oyunculu merciden biri olan Parçalanan Filo’da cesur savaşçılar bu sorunla ilgileniyor ve felaketi düzeltiyor.

Yedi kişilik Defense Dungeon’da Kezzel’in Boğazı’nda güçlü bir rakip korkusuz maceracıları bekliyor: Burada hiddetli Dev Kezzel hazine avcıları tarafından yağmalanan servetini geri almaya çalışıyor.

Ülke için eğlence ve ekipman

Yeni BAM’ların düştüğü yerde taze ganimet de olur. Güncelleme, merci ve akınlardaki eşyaların yanı sıra savaş alanından da ilave nesneler getiriyor. Ayrıca yeni güçlü PvE ve PvP ekipmanı unutulmamalı. Ancak bu özel malzemeleri ele geçirmek için oyuncuların zorlu savaşlarda ve mücadelelerde kendilerini kanıtlamalı.

Kahramanların rutin günlük hayatına bir değişiklik katmak için özel görevler, merciler ve mini oyunlar içeren üç yeni festival hazırlandı.


admin

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir