TERA, 2014’te çağ atlayacak


86

TERA

Oyuncuların en çok beğendiği MMO oyunlar arasında yer alan TERA Online’dan sevindiren haberler geldi. Oyun geliştiricileri TERA’nın 2014 yılı içerisinde birçok yeniliğe ev sahipliği yapacağını dile getirirken bazı yenilikleri yılbaşıyla birlikte oyunculara sunacaklarını ifade ettiler. Bunun yanı sıra 2013 yılında alınan geri dönüşümlerden de memnun olduklarını belirten geliştiriciler geride bırakmakta olduğumuz senede nasıl yenilikler kazandırdıklarının listesini hazırladılar.


-Yeni özgün zindanlar ve 10-20 kişi destekleyen raidler yaratılmış.
-PVP sevenler için iki farklı Battleground eklenmiş.
-Oyunun 1. yıl dönümü koca 1 ay süren etkinliklerle kutlanmış ve oyunculara tonla hediye verilmiş.
-Şubat ayında F2P modeline geçerek tarihin en başarılı F2P tecrübelerinden birini sunmuşlar.
-Oyuncularıyla gurur duymuşlar. Canyon Clash 2’de 500 oyuncunun birbiriyle savaşması, oyuncuların kendi loading ekranları için tasarımlar yapmaları gibi şeyler ve topluluğun oyunu sahiplenmesi yapımcıları çok memnun etmiş.

Ve genel olarak 2013’ten memnun kalmışlar. Ancak 2014’te oyuncuları çok daha büyük şeylerin beklediğini çıtlatmadan da edememişler…

Mesela en heyecan verici yeniliklerden biri olan yeni Battleground konsepti Kumasylum, ocak ayında hemen oyuncularla buluşacak. Bu oyun türünde oyuncular oldukça heybetli yaratıklara dönüşecek ve hazinelerini çalmaya çalışan 7 oyuncuya karşı dövüşecekler. Bunun dışında Elite durumundaki üyelere yeni perkler ve özel bir mount’un da yolda olduğunu açıkladılar. Son olarak da tabii ki yeni yıla oyun içi festival koymadan olmaz… Rootstock festivaliyle TERA da yılbaşını sanal olarak kutlayabileceğimiz oyunlar listesine giriyor böylece. Şu ana kadar saydıklarımız sadece Ocak ayında gerçekleşecek olan şeyler. Daha da ötesine baktığımızda yeni zindanlar, raidler ve hatta tamamen özgün yeteneklere, silahlara sahip olacak yeni bir sınıf bile TERA’nın 2014 falında gözükenler arasında.


admin

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir