The Order: 1886’dan yeni haberler


90

The Order 1886

2015 yılında çıkışını gerçekleştirecek olan oyunlar arasında The Order: 1886 da yer alıyor. Adından da anlayabileceğimiz gibi tarihin tozlu sayfalarında yaşayacak olduğumuz oyun bize bol bol aksiyon tattıracak. SCE Santa Monica Stuido tarafından geliştirilmekte olan oyunun şu ana dek bizlerde iyi bir izlenim bıraktığını rahatlıkla söyleyebiliriz. Bunun yanı sıra bir yeni fragman için daha sabırsızlanıyoruz. Tüm platformlarda çıkması beklenen oyunun sistem gereksinimleri ise bir hayli yüksek olacak.

Bu sorunun cevabını veren SCE Santa Monica Studio, oyundaki birçok şeyin özel detaylara dayandığını belirtiyor. Yaralanan takım arkadaşımızı taşırken, aynı zamanda onu savunmamız ve tabii ki düşmanlarımızı elememiz de gerekecek. Yeri gelecek kapılara kitaplıkları yıkacağız, yeri gelecek geçmişin tozlu sayfalarından özel bir hikaye öğreneceğiz.

The Order: 1886’da aynı zamanda ikinci bir yetenek olacak. Zamanı yavaşlatıp, düşmanı daha rahat yok etmemizi sağlayacak olan bu yetenek, karakterimizin canının da azalmasını engelleyecek. Ru Weerasuriya’nın yönetmenliğini yaptığı The Order: 1886, alternatif tarihte geçiyor. Oyunda 30 fps’yi tutturmaya özen gösteren firma, bizleri Londra’ya davet ediyor.


admin

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir