Ubisoft’a oyun fikri verin: Design to Win!


99

ubisoft_design_to_win

Her zaman oyun sektöründe en çok konuşulan isimlerden biri olmayı başaran, geride bıraktığımız senelerde bu vakte oranla daha olumlu yorumlar alıyordu. Şu sıralar oyunlara gelen yorumların, özellikle grafik kalitesi konusunda olumsuz olduğunu belirtebiliriz. Bunu rahat bir özgüvenle kabul edip oyunculara farklı şeyler sunuyorlar; Design to Win yarışması da yine bunla gelen bir şey. 11 Ağustos’a kadar sürecek olan etkinlikte Ubisoft’a yeni bir oyun fikri verebilir, bunla birlikte hediyeler kazanabilirsiniz!

7 Temmuz’da başlayarak 11 Ağustos’a kadar katılma imkanınızın olduğu yarışmada, bazı şartlar bulunuyor. Öncelikle katılmak için fikriniz hakkında elinizde konsept olmak zorunda ve onları buradan ulaşabileceğiniz kalıba göre yerleştirmelisiniz. Ayrıca elinizde sanatsal tasarımlar olması gerektiği gibi, oyunun nasıl işleyeceği de kafanızda hazır olmalı.

Genel skorların göz önüne alınarak seçileceği 3 finalistten kazan kişi, endüstri profesyonelleri tarafından PAX’ta değerlendirilecek. Daha fazla detay için buraya bakabilirsiniz.


admin

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir