Ubisoft’tan yeni ücretsiz oyun geliyor


96

ac_unity

Geride bıraktığımız dönemde çıkışını gerçekleştiren Assassin’s Creed Unity için tüm oyuncuların büyük bir beklentisi vardı ama oyun birçok hataya ev sahipliği yapınca hayaller suya battı. Özellikle PC versiyonunda ortaya çıkan buglar, oyunun kendiliğinden bir anda kapanması ve Co-Op özelliğinde sunuculara bağlanamama oyuncuları deli etti. Bir de bunun üstüne dünyanın en iyi sistemine sahip olan bilgisayarlarda bile FPS oranının düşük seviyelere inmesi bardağı taşıran son damla oldu.

Ubisoft da bu durumun pek ala farkında ve hızlı bir şekilde çözüm üretmek için kolları sıvamış vaziyette. Oyuna gelecek olan üçüncü yamanın yayımlanmasına az bir süre kala firmanın CEO’su Yannis Mallat oyunculardan özür dilediğini belirten bir blog yazısı yayımladı.

“Ne yazık ki çıkışı sırasında oyunumuzun ortalama kalitesi buglar ve teknik sorunlardan dolayı düşüş yaşadı. Sizlerden Ubisoft ve bütün Assaassin’s Creed ekibi adına en içten dileklerimle özür diliyorum.Bu sorunlar oyundan alabileceğiniz hazzı elinizden aldı ve bir çoğunuzu oyunu tam potansiyelinde deneyimlemekten alıkoydu.”

Oyuncuların oyuna karşı desteklerinin bütün bunlara rağmen devam etmesinden dolayı duyduğu minnettarlık neticesinde oyuna gelecek olan “Assassin’s Creed Dead Kings” isimli DLC’yi bütün oyunculara ücretsiz olarak sunulacağını belirtti. Ayrıca Season Pass satın alan oyuncular The Crew, Far Cry 4, Watch Dogs, Assassin’s Creed Black Flag, Reyman Legends veya Just Dance 2015 oyunlarından birine ücretsiz sahip olabilecek.


admin

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir