WOW Oyunu ve Özellikleri


81

Oyun dünyasında oldukça çok sayıda oyuncu kitlesi olan WOW yani Words of Words bir kelime bulmacası oyunudur. Çok farklı yaşlardan oluşan oyuncu kitlesi ile beyin jimnastiği yapmaya olanak tanıyan ve mental bir zindelik sağlayan bir oyun.

Ayrıca oyunun görselleri de bir kelime oyununa göre oldukça başarılı. Kaliteli görseli ve gittikçe zorlaşan kurgusuyla keyifli zamanlar geçirmenizi sağlarken aynı zamanda da düşündürücü bir oyun.

Ödüllü Oyun WOW

Şimdiye kadar ki en iyi kelime oyunlarından birisi olan Words of Words Oyununun yapımcısı Fugo Games. Oyun gerçekten de binlerce kişi tarafından indirilerek çok sayıda aktif oyuncu kitlesine sahip. Ayıca oyun yorumları da incelendiğinde çok fazla olumlu yorum aldığı görülmekte. Üstelik oyun dünyası içerisinde ödüllü oyunlardan bir tanesi olan WOW bulmaca kategorisinde bir numaralı oyun olarak gösterilmektedir. Oyunu Google Play ve App Store üzerinden indirebilmeniz mümkün. Oyunla ilgili şikayetleri ilettiğinizde de genellikle duruma ilişkin bir cevap alabildiğiniz ciddi bir platform diyebiliriz.

 

 


Editor

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir