CoD: Advanced Warfare’den yeni bilgiler


96

CoD Advanced Warfare

Geçtiğimiz hafta tanıtılan Call of Duty serisinin yeni oyunu Advanced Warfare’den neredeyse her gün yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Bu sefer de oyunun içeriği hakkında fazlasıyla bilgilendirici haberler elimize ulaştı. Kasım ayında neredeyse tüm platformlarda satışa sunulacak olan oyun 2054’te geçecek.

Call of Duty: Advanced Warfare’in 2054 yılında geçen hikayesi, küresel bir 11 Eylül durumuna değinecek. Er Mitchel isimli karakteri yöneteceğiz ve seslendirme Batman: Arkham Knight’ın Two Face’i, Batman: Arkham Origins’in Joker’i ve The Last of Us’ın Joel’u olan Troy Baker tarafından yapılacak.

Senaryo boyunca her bölümden sonra tecrübe puanı kazanacağız ve bu puanları da giydiğimiz dış iskelet giysimizi geliştirmek için kullanacağız. Bu giysi görünmez olmamızı ve hızlıca kurşunlardan kaçmamızı, menzil almamızı, süper zıplama yapmamızı, havada süzülmemizi sağlayacak…Oyunda pitbull isimli bir aracımız olacak.

Müzikler ise MGS ismiyle tanınan Harry Gregson Williams tarafından yapılacak. Ses olarak ise Death Space’deki atmosferik sesleri yapan Don Veca kadroda yer alacak.

Çoklu oyunculu mod için ise söylenen ise; “tek kişilik moddaki olasıkların çevrimiçi moda aktarıldıklarında nasıl olacağını hayal edebilirsiniz.”şeklinde oldu. Bakalım Call of Duty: Advanced Warfare başka ne gibi detaylarla karşımıza çıkacak?


admin

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir