COD: Advanced Warfare öncekilere benzemeyecek


103

COD Advanced Warfare

Daha önce 2014’ün Nisan ayında bizlerle buluşturulacağı açıklanan ancak ardından ertelendiği belirtilen Call of Duty: Advanced Warfare için yeni bilgiler, görseller ve videolar gelmeye devam ediyor. Oyun Kasım ayında satışa sunulacakken geçtiğimiz günlerde sona eren E3’te de yeni görsellere şahit olmuştuk. Oyuncuların yorumlarının pek iç açıcı olmamasının nedeni CoD’un sürekli iyi trailerlar yayımlayıp oyunu yeterli seviyeye getirememesiydi. Bu oyunda aynı şey yaşanır mı, yaşanmaz mı bilmiyoruz ama Advanced Warfare’in eski CoD oyunlarından konsept olarak farklı olacağını belirtelim.

Call of Duty takipçilerinin Kasım ayını iple çekmesine neden olan Call of Duty: Advanced Warfare, yepyeni bir video ile karşımızda. PC, PS3, PS4, Xbox 360 ve One platformlarındaki yerini alacak olan FPS oyunumuz, bu sefer konsept olarak daha farklı noktalara ilerliyor ve oyunculara ilginç bir deneyim yaşatmak istiyor. Yayımlanan E3 görüntüleri, oyunseverleri ne kadar tatmin etti bilemiyoruz ancak CoD severlerin, Call of Duty: Advanced Warfare’ı merakla beklediğini biliyoruz.

İşte yayımlanan son Call of Duty: Advanced Warfare görüntüleri ve bu sefer serinin arkasındaki çok özel detaylara şahit oluyoruz. İyi seyirler.


admin

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir