THQ, geri geliyor!


75

thq

Geride bıraktığımız senenin ilk dönemlerinde hiç beklediğimiz bir anda tüm takipçilerini şaşırtan bir gelişme yaşayan THQ batmış, oyunlarını da başka isimlere bırakmıştı. Oyun dünyasını derinden yaraladığına inandığımız bu gelişmenin ardından sonunda sevindirici bir haber geldi. Nordic Games, artık THQ Games ismini kullanacağını açıkladı. Ancak oyunlar konusunda aynı sevindirici haberi veremiyoruz.

Bugün beklenen haber geldi. Sadece ismen bile olsa, THQ markasını tekrardan görebileceğiz. Nordic Games, çıkardığı yeni oyunlarında, THQ ismini ve logosunu kullanacak. Ayrıca stüdyo, THQ’dan kalan markaları da geliştirme peşinde. Konuyla ilgili Nordic Games, ” Bizi sıkan en önemli etmenlerden biri de THQ açık arttırmasından önce oyuncular tarafından tanınamıyor oluşumuzdu. Bizde bu yüzden THQ ismine tekrardan hayat verme kararını aldık. Artık oyunlarımızda THQ ismini ve logosunu göreceksiniz.” açıklamasını yaptı.

Ayrıca THQ oyunlarının çok büyük bir kitle tarafından beklendiğini ve sorumluluklarının farkında olduğunu belirten firma, “Biz ufak bir oyun geliştirme takımıyız. Oyuncular ise THQ oyunlarını büyük umutlar ile beklemekteler. İnanın bunu her gün Facebook’tan görmekteyiz. Düşünün, neredeyse her gönderimizin altındaki ilk yorumlar genelde ‘Oh, güzelmiş ama Darksiders 3’ten ne haberler var?’ şeklinde oluyor ve bizde bu sorumluluğumuzun farkındayız.” açıklamasını yaptı.


admin

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir