Yeni bir Star Wars oyunu


81

star_wars

Dünyanın en çok okunan çizgi romanlarından olan ve aynı zamanda sinemada da şaheserlerin başında gösterilen Star Wars, bu vakte kadar birçok oyunla bizlere sunulmuştu. Bu oyunlar arasında beğenilmeyenlerin sayısı beğenilenlerden çok daha fazla olurken gelen bilgilere göre EA Games yeni bir Star Wars oyunu yapmaya karar vemriş. Şu anda geliştirilmekte olan oyunun bizlerle buluşturulma tarihinin 2015’ten önce olması beklenmiyor. Bakalım yeni bir Star Wars oyunu ne kadar çekici olacak?

Kotaku’dan aldığımız bilgilere göre EA Canada yeni bir Star Wars oyunu üzerinde çalışıyormuş. Açık dünya türünde olacak olan yeni Star Wars oyunu için Frostbite 3 motoru kullanılacakmış ve yeni nesil için çıkış geliştiriliyormuş. Ayrıca Kotaku şunu da söylüyor: “EA Canada’nın geliştirdiği Star Wars oyunu Visceral Games’in geliştirdiği ile aynı olabilir.”

Yani karşımıza yeni nesil bir Star Wars oyunu çıkma olasılığı yüksek. Tabii Star Wars projelerinin Visceral Games’in geliştirdiği oyun ile aynı olma olasılığını da unutmamak gerek. Bakalım EA tarafından önümüzdeki günlerde bu konu için detaylı bilgiler yayımlanacak mı?


admin

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir