Kholat için hazır mısınız?


88

Kholat

Survival oyunlar arasına bir yenisi daha ekleniyor, hem de yine Ruslar üretiyor. Pek de şaşırtıcı bir haber değil bu artık ha? Yeni oyunumuzun adı Kholat olarak açıklandı ve hikayesi gerçekten ilgi çekici gibi duruyor. Oyunun tanıtımının yapılmasıyla birlikte yaklaşık yarım dakikalık bir trailer da bizlere sunulurken sanırız şimdilik sadece grafiklerin pek de yeterli olmadığını söyleyebiliriz.

Gün geçtikçe Survival Horror oyunları çok daha geniş bir anlama kavuşurken, Ruslar “Bu işi en iyi biz biliriz” demekten geri kalmıyor. 1959’da dokuz adet Rus dağcının Ural dağlarında kaybolma hikayesini konu alan Kholat, gerçekten bu bağlamda enteresan bir oyun olacak gibi.

Steam Greenlight’ta oylamaya açık olan Kholat, 1959 yılında Dyatlov Pass’ta gerçekleşen trajediyi konu alıyorz ve bu konuda gerçekten iyi bir iş çıkartıyor gibi görünüyor. Unity ile geliştirilen oyun, kaybolan dağcıların peşinde geçecek bir korku oyunu olacak. Aynı zamanda “Fear Manager” diye bir mekanik ile gelecek oyun, bizi sürekli olarak diken üstünde tutacak.

Steam Greenlight’ta hazır bulunan Kholat’tan ilk fragman ise aşağıda, bakalım ne düşüneceksiniz, iyi seyirler.


admin

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir