Star Wars temalı PS4 tanıtıldı!


92

Okulların açılmasıyla birlikte bildiğiniz gibi oyun sektörü inanılmaz bir hızlanma içerisine girer ve bunun en büyük ekmeğini oyun geliştiricileri yer. Hal böyle olunca senenin en önemli, en çok beklenen oyunları da sonbahar aylarında yayımlanıyor; bunlardan biri de Star Wars: Battlefront olacak. Bu sefer DICE tarafından geliştirilecek olan dünyanın en büyük serilerinden Star Wars için milyonlarca oyuncu bekleme altında.

Bugün gerçekleşen D23 Expo 2015 etkinliğinde, Star Wars teması bir kez daha karşımıza çıkarak bizleri büyülemeyi başardı. Geçtiğimiz saatlerde panel içerisinde yer alan EA Games, Star Wars temalı olacak olan PlayStation 4 ürününü bizlere sundu. Henüz ön sipariş tarihi ve fiyat konusunda detay vermeyen ekip, Star Wars temalı oyun paketlerini ve Dualshock 4 kontrolörünü tanıttı.

Ayrıca ekip, etkinliğe özel olarak Star Wars temalı olacak olan PlayStation 4 çekilişini Twitter üzerinden duyurdu. Fakat, etkinliğe katılabilmek için Amerika ya da Kanada’da olma zorunluluğu olduğunu söyleyelim.


admin

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir