CoD: Advanced Warfare’a ilk multiplayer modu


101

CoD Advanced Warfare

Yakın zamanda çıkacak olan Call of Duty: Advanced Warfare için yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Seri, son zamanlardaki oyunlarıyla pek fazla beğenilmiyor, ancak buna rağmen milyonlarca oyuncu tarafınca oynanıyordu. Bu gelişmelerin ardından oyunun çıkış tarihinin ertelenmesi büyük tepkilerin ortaya çıkmasına neden olurken bizlere sunulan son videoların iştahımızı açtığını söyleyebiliriz. Ancak şunun da altını çizmek gerekiyor ki Call of Duty’nin trailerları hep iyi oluyor, oyunda ise aynı kaliteyi göremiyorduk. Şimdi ise CoD: Advanced Warfare’ın ilk multiplayer modu belli oldu.

Call of Duty: Advanced Warfare ile ilgili pek çok bilgi ortaya çıktı. Yeni silahlar, yeni hikaye, yeni ekipmanlar ve dahası derken şimdi de multiplayer modundan bir bilgi yayımlandı. Sledgehammer Games’in kurucularından biri olan Michael Condrey’in atmış olduğu tweet ile birlikte multiplayerın ilk modu ortaya çıkmış oldu: Capture The Flag.

Call of Duty: Ghosts’ta yer almamış olan bayrak kapmaca modunun Advanced Warfare ile geri dönmüş olduğu kesinleşmiş oldu böylelikle.


admin

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir