GTA 5 çıkış tarihi PC


83

GTA 5

İlk bir senelik süreçte PC’ye kesinlikle çıkmayacağı açıklanan ama piyasaya yeni nesil konsollarla birlikte sürüldükten sonra PC’ye de geleceği yönünde önemli dedikodular ortaya çıkan GTA 5 çıkış tarihi PC için belli oldu gibi; hiç değilse iddialar daha da bir derinlik ve sağlamlık kazandı. Henüz hiçbir şey kesin değil, zira Rockstar Games oyunun PC’ye çıkacağını doğrulamış bile değil.

GTA 5’i konsolda oynayıp bitirmiş biri olarak, PC’ye geldiğinde muhtemelen oynamayacak olmama rağmen deli gibi oyunun PC’ye çıkmasını istiyorum. Çıksın ki, şu etrafındaki pus, gizem perdesi, dedikodu kazanları bir sonlansın. Hâlâ yeni duyumlar alıyor olabilir miyiz yahu? Alıyoruz ve paylaşmak durumundayız da.

Bu seferki duyum Brezilya’dan. Rio bazlı bir dijital dağıtım firması olan Nuuvem’in CEO’su Thiago Diniz, GTA V’in PC çıkış tarihinin kendisine teyit edildiğini açıkladı. Diniz’e göre tarih 12 Mart. Diniz ne derece doğru söylüyor, ne derece yalan söylüyor; tahlili size kalmış. Biz “GTA V’in PC’ye geleceği muhtemel tarihler” listemize yeni bir üye olarak kendisini kenara alıyoruz.


admin

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir