PES 2015, PS4’e geliyor


80

pes_2015

FIFA’nın durdurulamaz gelişimiyle birlikte PES serisine olan ilginin azaldığının herkes farkına varmıştır. Aslına bakılırsa bunda KONAMI’nin sorumsuzluğu da büyük rol oynuyor. Zira Fox Engine’i geliştirmek için büyük zaman ayıran firma PES 2014’te birçok içeriği eksik olarak bizlere sunmuştu. Bunun yanı sıra oyunun yeni nesil konsollara, PlayStation 4 ve Xbox One’a çıkmacayacağının haberinin de gelmesiyle oyunseverler büyük hayal kırıklığına uğradı. Ancak gelen bilgilere göre PES 2015, yeni nesil konsollarda kesinlikle yer alacak. Nereden mi biliyoruz?

Tüm bunların yanı sıra rakibi FIFA 14, hem yeni oyun motoru ile hem de diğer yapılarıyla beraber düzenli bir şekilde yeni nesile de gelirken, PES 2014’ün PS4 ve Xbox One’a da gelmemesi oyuncular için tamamen hayal kırıklığı olmuştu.

Oyunun hayranlarından bir tanesi PES’in resmi Twitter sayfasında önce PES 2014’ün PS4’e çıkıp çıkmayacağını sormuş. Gelen cevapta ise PES 2014’ün PS4’e gelmeyeceğini ama PES 2015’i PS4 için beklememiz gerektiğini belirttiler.

Böylece Pro Evolution Soccer 2015’in yeni nesil konsollara geleceği şimdilik kesinleşti.


admin

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir