Heroes of The Storm isim değiştiriyor


96

heroes_of_the_storm

Blizzard’ın en çok beklenen oyunlarından biri olan Blizzard All-Stars geçtiğimiz haftalarda isim değişikliğine gittiğini belirtmiş, yeni isminin de Heroes of the Storm olduğunu açıklamıştı. Ancak öyle bir şey gerçekleşti ki Blizzard bu oyunun ismini yeniden değiştirmek zorunda kalabilir. Oyuncular için burada hiçbir problem bulunmazken bakalım Blizzard bu sefer ne gibi bir isim verecek oyununa.

Bu değişikliğin üzerine İngilizce’ye “Heroes of the Storm” olarak tercüme edilen “Myrskyn sankarit” isimli oyunu geliştiren Finlandiyalı bir masaüstü oyunu tasarımcısı, Blizzard’un oyunun ismini bir kez daha değiştirmek zorunda kalacağını belirtti.

IndieGoGo destekli olan RPG’nin tasarımcısı Mike Pohjola, oyunu için daha öncesinden Finlandiya’da tescilli marka başvurusunda bulunmuş. Blizzard ise Heroes of the Storm ismini ABD ve Avrupa’da, Eylül ayının sonlarına doğru tescillemişti. Pohloja’nın başvurusu ise Ekim ayının başlarında yapılmış durumda.

Her ne kadar Blizzard’ın büyük ihtimalle isim değişikliğine gitmeyeceği düşünülüyorsa da, bu durumun bir karmaşa yaratacağı açık.


admin

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir