Heroes of The Storm Yeteneklerine Güncelleme


102

hots

Yeni yapılan Geliştirici soru-cevap #5 ‘de gelecek yamada kahramanlar için ufak değişiklerin yapılacağı belirtilmişti. Diğer kahramanların değişiklikleri bir çift ederken bazılarının ise yepyeni özellikleri yer alıyor.


YETENEK DEĞİŞİKLİKLERİ

Gelecek yamada kahramanlar için ufak değişiklerin yapılacağı belirtilmişti. Diğer kahramanların değişiklikleri bir çift ederken bazılarının ise yepyeni özellikleri yer alıyor.


Dizayn


Takımımız yetenek istatistiklerine oyuncu geribildirimleri doğrultusunda bakıyor, böylece hangi yeteneğin biraz düzenlemeye ihtiyacı olduğunu anlayabiliyoruz. İstatistiklere göre takımların kazanma oranları yetenek yapılarına göre şekilleniyor ve yine gördük ki bazı yetenekler hiç seçilmiyor. Bu yetenekleri de düzenleme içerisine alıyoruz.

Onaylanan Değişiklikler


* Muradin :
Thunderclap yeteneği yeniden gözden geçirilip, düzenlenecek.

* Stitches :
Yeteneğindeki değişiklikler ile yarım saniyede haşat ederek sersemletir ve buna %50 oranında hasar eklenir.
Yardımcı el – Hook yeteneği geliştirmeleri ile artık müttefikler de tutulabilir. Bu oyuna eklenen ilginç dinamik ile artık Stitches seni kurtarabilir.
Bu yetenek , Hook ile iki insanı tutmana izin verir.

* Sgt.Hammer

Mine yeteneğine geri ittirme özelliği eklendi.
Sgt. Hammer Q ve E yetenekleri arasında takas gerçekleştirebilecek. Q yeteneği her zaman kullanılması gereken yetenekler arasından ayrıldı ve bunun karşılığında Siege yeteneği mecburi olacak.


admin

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir