Heroes of The Storm Kapalı Betası Başladı


102

hots

Uzun süredir haberlerini aldığımız ve alfa modunda çalışmalarını sürdüren Heroes of the Storm, sonunda oyuncuların da katılabilecek olduğu kapalı beta sürecine geçiş yaptı. Blizzard tarafından geliştirilen ve tamamen ücretsiz olarak oynanan Heroes of the Storm, kapalı betaya geçişiyle birlikte alfa versiyonunun üstüne yenilikler de almış bulunuyor.

Heroes of the Storm’a eklenen en son yenilikler şu şekilde:

• Yeni Savaş Alanı — Yeni çöl temalı Savaş Alanı olan Sky Temple oyuncuları kadim Tapınakların kontrolü için mücadele etmeye çağırıyor. Bu Tapınaklar ele geçirildiğinde düşman yapılarına doğru yok edici enerji ışınları yolluyorlar.

• Yeni Kahraman — Horde’ların Savaş Şefi Thrall Nexus’a katılan en yeni yakın mesafe savaşçısı ve beraberinde Chain Lightning, Windfury ve Earthquake gibi korkutucu yeteneklerle geliyor.

• Kahraman Ligi — Bu yeni Dereceli Oyun modunda oyuncular (level 30 ve en az 10 Kahramanı olanlar) yalnız veya beş kişiye kadar grup halinde sıraya girebilecek ve benzer yetenek seviyesi ve grup büyüklüğündeki oyuncularla rekabete dayalı, dereceli maçlar yapabilecekler.

• Draft Modu — Bu modu kullanarak rekabetçi bir takım kompozisyonu oluşturabilir, rakibinizin seçimlerini karşılayabilir ve Savaş Alanı görevlerini domine edebilirsiniz.


admin

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir