Mass Effect 4’ten yeni bilgiler


88

mass_effect_4

FPS oyunlarının en sevilen serilerinden biri olan Mass Effect, bu vakte dek bizlere 3 oyun sundu ve tüm bu oyunların hepsi oyuncular tarafından fazlasıyla beğenildi. Sırada ise dördüncü oyun var. Çıkacağı kesin olan oyun hakkında şu ana dek resmi bir açıklama gelmiş değil ama geliştiriciler yeni oyunun üzerinde çalıştıklarını da inkar etmiyorlar. Son olarak yapımcıdan oyuncuları heyecanlandıran bir tweet geldi.

Bioware, epik üçlemenin devamı için ser verip sır vermemekte ısrar ediyor. Genel oyun bilgilerini ise yapımda çalışanlar ve oyunu bir şekilde görmeyi başaranlar veriyor. Michael Gamble (Mass Effect’in yapımcısı) attığı tweetle oyuncuları bir anda heyecanlandırmayı başardı.

“2014 geride kalırken, Mass Effect takımı fantastik işlere imza attı. Olabildiğince farklı ve bir o kadar güzel. Aldığım en güzel Noel hediyesi.”

Michael Gamble’ın tweetinin ardından bahsettiğim gibi ortalık karıştı ve oyuncular durmaksızın fragman için gün istemeye başladı. Gerçekten artık bir fragmana ihtiyacımız var.


admin

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir