Project CARS’tan yeni bir video daha


93

Project CARS

Project CARS’ın ilk videosundan sonra diğerleri de yavaş yavaş geliyor. İlk videosunda bizlere gösterdiği çok iyi grafik kalitesi ve yapay zekasıyla dikkatleri üzerine çeken oyun şimdi de pist içi farklı bir video paylaştı. Geride bıraktığımız akşam YouTube üzerinden yayımlanan videoda oyunun oynanışını daha detaylı olarak gösteren oyun geliştiricileri ne denli kaliteli bir oyunun altına imza attıklarını göstererek oyuncuları daha fazla heyecanlandırdılar. Şu an tam geliştirilmemiş olan oyunun aşağıda yer alan videosu da Project CARS’ın alfa sürümünden, yani betadan da öncesi. Bu da demek oluyor ki hem grafikler hem de oyunun yapay zekası daha da fazla geliştirilecek.

Project CARS’ın aşağıda izleyebileceğiniz yeni videosunda kullanılan araç Caterham Superlight R500. Karting pistinde görebildiğimiz aracın yanı sıra oyunda onlarca haritanın ve yarış pistinin olması bekleniyor. Oyunda henüz hangi oyun modlarının yer alacağına dair bir açıklama gelmiş değil. Aşağıdaki videonun çekildiği esnada oyunun grafik kalitelerinin bilgileri de verilmiş.

Texture Filtering: Anisotropic 16x
Anti-Aliasing: DS6X (Downsampling)
SMAA Post: Ultra

Üstün düzey grafiklere sahip olan Project CARS için sisteminizi yenilemeniz gerekebilir, ya da bu muhteşem oyunu düşük kalitede oynayacaksınız. İşte Project CARS için yayımlanmış olan fragman, bol keyifli seyirler.


admin

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir