Project Cars Gameplay yayımladı


90

Project CARS

2014 yılı içerisinde neredeyse her platformda çıkışını gerçekleştirecek olan Project Cars için elimzie yeni bilgiler ve videolar ulaşmaya devam ediyor. Oyun için yeni bir video yayımlanırken videonun 5 dakikalık uzunluğa sahip olduğunu ve tamamen oyun içi görüntülerden oluştuğu için gameplay görevi gördüğünü söyleyelim. Slighty Mad Studios tarafından geliştirilen oyun Kasım ayında satışa sunulacakken sadece Wii kullanıcıları oyuna sahip olmak için 2015 yılını bekleyecek.

Toplamda 5 dakika uzunluğunda olan ve tamamen oyun içi görüntülerden oluşan video, Project Cars’ta bulunan üç yeni pisti tanıtıyor. Project Cars’ın yönetmeni Andy Tudor tarafından seslendirilen videoda; oyuna ait Brands Hatch, Oulton Park ve Hockenheim isimli pistler oyuncuların beğenisine sunuluyor. Son olarak Project Cars’ın yayımlanan videosunun, oyunun PC sürümünden alındığını da belirtelim.

Project Cars; PC, PS4, Wii U ve Xbox One sahipleri için geliştiriliyor. Oyunun PC, PS4 ve Xbox One sürümleri 2014 yılının kasım ayında satışa sunulacakken Wii U sürümü ise, 2015 yılında bekleyenleriyle buluşacak. İşte Project Cars Gameplay videosu, bol keyifli seyirler diliyoruz.


admin

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir