Silent Hills 60 bin imzaya dayandı


92

silent_hills

Her sene olduğu gibi bu sene de yılın en büyük oyunlarının tanıtımının E3 Fuarı’nda gerçekleşmesi bekleniyor. Hangi firmaların hangi oyunları çıkaracağının çoğu şu ana kadar neredeyse tamamen belli oldu; ancak henüz resmi açıklamayı almamış olanlar da var. Bunla birlikte yeni oyun beklediğimiz firmalar arasında Bethesda Studios’un olduğunu da belirtmemiz gerekiyor. Kült oyun yapımcıları arasında en az oyun açıklayan isim onlar. Ayrıca Silent Hills’den yeni haberler geldiğini de belirtelim.

Geçtiğimi hafta P.T.’nin PSN Store’dan kaldırılması, ardından da Silent Hills projesinin iptal edilmesi hayranları harekete geçirdi. Change.org’da imza kampanyası başlatan oyuncular, Silent Hills projesinin yeniden başlaması için deyim yerinde ise adeta seferber oldu.

“Pan’ın Labirenti” ve “Hellboy” gibi filmlerden tanıdığımız yönetmen Guillermo Del Toro imzası da taşıyacak olan oyunun iptal edilmesini hiç istemeyen oyuncular, imza sayısında 60.000 sayısına yaklaştılar. Tüm hakları Konami’ye ait olan Silent Hills’in yeniden yapımına başlanması gerçeğe dönüşür mü bilinmez ama an itibarıyla 58.413 kişilik imza listesine siz de katılmak isterseniz buraya tıklayıp imza atabilirsiniz.


admin

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir