Elder Scrolls Online, oyuncuların görüşlerini topluyor


115

elder_scrolls_online

Geride bıraktığımız hafta Elder Scrolls Online’ın ilk betasını tamamlamıştık. Betaya büyük bir katılım gerçekleşirken sadece 3 gün sürdü. Kendi açımdan bir yorum yapacak olursam beta gayet başarılıydı. Ancak çoğu oyuncunun aklında olan soru işareti bende de var: acaba oyun gerçekten aylık ücret ödemeye değer mi? Bethesda Studios, oyuncuların fikirlerini daha iyi alabilmek için betaya katılan herkese anket gönderdi.

Amerika saatine göre hazırlanan beta 7 Şubat’tan 10 Şubat’a kadar sürdü. Katılımın bir hayli yüksek olduğu betanın beğeneni de oldu beğenmeyeni de. Beta sırasında oyun içerisinde en çok konuşulan konu ise oyunun aylık ücret talebiydi. Oyuncuların büyük bir bölümü bu konuya olumsuz şekilde bakıyor.

Bethesda ise bu konuda katılan bütün herkesin fikirlerini almak adına katılan herkese bir anket gönderdi. Gönderilen mail’de “İleride gelecek davetiyeler için mailinizi ara ara kontrol edin” ibaresinin de geçtiği mailin sunduğu anket bizlere oldukça detaylı bir şekilde geliyor. Betaya katılan arkadaşlar, Bethesda’ya MMO’su hakkında neler düşündüğünü söyleyebilirsiniz.


admin

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir