Elder Scrolls Online’a tepkiler yağıyor


98

Elder Scrolls Online

Singleplayer moduyla tüm oyuncuların kalbini fetheden ve milyonlarca oyuncu tarafından da halen senaryo modu oynanan The Elder Scrolls, bundan bir buçuk sene önce kadar oyunun online, MMO versiyonunun çıkacağı haberini bizlere vermişti. O gün bu gündür büyük bir heyecanla oyunun çıkışını bekliyoruz. Ancak bizlere sunulan fragmanlar daha da heyecanlandırmak yerine daha büyük hüzne boğuyor; zira oyundan beklenen kalite videolardakinin çok daha üzerindeydi.

Bethesda’nın sevilen serisi Elder Scrolls MMO dünyasına adım atıyor, pek çok kişi de bunu heyecanla bekliyordu bildiğiniz gibi. Fakat yayınlanan videonun altındaki yorumlar gösteriyor ki bu heyecan biraz sinire dönmüş gibi. Hayranlar özellikle animasyonların kütüklüğünden ve genel yapının WoW’unkine gösterdiği benzerlikten yakınıyorlar. Aşağıdaki video tepkilerin etrafında üşüştüğü yer oldu şu an internette. Size birkaç yorum;

“Berbat animasyonlar, berbat FPS, berbat fragman. Ne umuyorsunuz bu oyunu çıkartarak?”
“Meh… Dürüst olmak gerekirse bu fragmanı seyrederken sıradan bir Kore MMO’su izliyor hissine kapıldım”
“Meh gözüküyor, buna senede 100 Paunddan fazlasını vermek aptalca ve oyun çok WoW’a benziyor. Paramı Fallout 4’e saklayacağım, eğer yapmaya zahmet ederseniz”

Söylemek gerek ki aşağıdaki videoda animasyonlar ve FPS gerçekten de çok kötü. Siz de izleyin, kendi kararınızı verin ama benim şahsi fikrim, ESO için gidişat iyi gözükmüyor.


admin

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir