Bethesda E3’te özel konferans verecek


95

bethesda

Her zaman senenin en büyük oyun fuarı olmayı başaran E3’e yine kısa bir zaman kaldı. Geride bıraktığımız senelerde hep özel konferanslar düzenleyen 4 isim vardı: Sony, Microsoft, EA Games ve Ubisoft. Bu sene bunların arasına yeni bir isim daha katılıyor ve inanın bu isim sürpriz değil: Bethesda Studios. 2015’in Bethesda’nın senesi olması büyük ihtimal. Geçen senelerde çıkardıkları birbirinden başarılı oyunların devamının çoğu bu sene tanıtılacak ve E3’te çoğunun gelmesi bekleniyor.

Skyrim’in başarısının ardından herkes yeni TES VI duyurusunu bekliyor, zaten firmanın elindeki en önemli serilerden biri. Fakat TES: Online’ın konsol versiyonları 9 Haziran’da, E3’ten sadece bir hafta önce piyasada olacak. Zenimax TES: Online’a çok para harcadı ve konsollardaki çıkışı kullanmak isteyeceklerdir. O zaman TES duyurusunu eledik.

Bethesda Softworks, Fallout 4’ü geliştiriyor, bunu hepimiz biliyoruz. Artık zamanı da geldi. %90 ihtimalle Fallout 4, E3’e damga vuracak duyuru olacak, ancak…

Ancak diyoruz çünkü işin id tarafını unuttuk. En az TES ve Fallout kadar önemli bir oyunda geliştirme aşamasında. DOOM efsanesi yeniden sahne almaya hazırlanıyor. Bethesda elindeki 3 büyük markayı aynı anda tüketmeyecektir.

O zaman hangisinin duyurusu gelecek. Elimizde en somut kanıtlar DOOM için bulunuyor. Beta davetiyeleri, ağzımıza bir parmak bak çalan Teaser… Evet, E3 2015’in en önemli oyunlarından biri DOOM olacak, bundan neredeyse eminiz.

Biz hepsi duyurulsun, hepsini oynayalım istiyoruz ama muhtemelen Fallout 4 ve DOOM, Bethesda’nın E3 kozları olacak. Aslında yanına bir de “Prey 2 yapıyoruz.” deseler fena olmaz.


admin

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir