Bombom Oyna


68

Bombom, Mynet’in bize sunduğu browser oyunlardan bir tanesi. Ayrıca marjinal hikaye ve içeriğiyle de diğer browser oyunlardan birkaç adım daha önde.

Oyunu efsanevi Metal Slug’a benzetmek oldukça mümkün çünkü gerçekten benziyor. Ama Bombom’u diğerlerinden ayıran özellik silah ve çatışma sistemi değişikliği; sıra tabanlı sistem kullanılıyor. Öldürdüğünüz kişi sayısına göre deneyim ve puan kazanıyorsunuz; bu deneyimleriniz ve puanlarınızla kendiniz geliştirebiliyor, yeni silahlar satın alabiliyorsunuz.

Böyle monoton şekilde giden oyuna tutorial görevinden sonra değişiklikler geliyor. Yukarıda gördüğünüz şehir haritasının her birinde farklı görevler sizleri bekliyor. Arena -oyun salonuna-‘na girdiğinizde kendinizi Spartacus’te, Capua’nın en büyük arenasından birinde hissedebilirsiniz. Hatta Spartacus arkadaşlarıyla gelip orayı başınıza bile yıkabilir. -O nickte bir oyuncu varsa ^_^- Bu arenada online olarak arkadaşlarınızla ya da internetten oynayan başka oyuncularla pvp yapma imkanı bulabilirsiniz.

Oyun ses ve grafik bakımından standart düzeyde, ne eksisi ne de artısı olduğunu söyleyebilirim.

Oyunu oynamak için buraya tıklayınız


admin

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir