Ghost Recon Online İnceleme


85

Dünya devi oyun şirketi Ubisoft, dünyadaki FPS oyunlara olan ilgiyi görünce bunu biraz daha geliştirip TPS bir oyun daha çıkardı. Ghost Recon Online, bu ayın başında açık beta ile oyunseverlerle tanıştı. TPS oyun dünyasında bir devrim yarattıklarını dile getiren Ubisoft yetkilileri oyunu hazırlamak için Yeti ile çalıştı

Assault, specialist ve recon olmak üzere 3 gruptan oluşan bir kümeyle oynabiliyoruz oyunu. Oyun ise tamamen ücretsiz -free2play- Şimdi de bu 3 grubu biraz tanıtalım.

Ghost :
Oyunda sadece çatışmadan çok taktiksel zekaya da önem vermişler. Bu karakter sayesinde çok rahat çatışmaya girebilirsiniz, kalkanı sayesinde mermilerden kurtulabilir, bir özelliği sayesinde düşmanın vücut ısısını düşürerek onu güçten edebilirsiniz.

Specialist : Bu karakterimiz de mühendise benzetilmeye çalışılmış. Karşı tarafın teknolojilerini alt üst edebilir, kendi takımınızın şarjör yenileme hızını yükseltebilirsiniz.

Recon :
Bu da bizim ajanımız oluyor. Görünmezlik özelliği var, sessiz ilerleme özelliği var. En son olarak da nereden ateş geldiğini tespit edebiliyor.

Oyun grafik, ses sistemi ve oynanılabilirlik bakımından ise bizden iyi bir not alıyor

Resmi siteye gitmek için tıklayınız


admin

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir