Dark Souls 2’den yeni içerikler


89
Dark Souls 2

Dark Souls 2

FPS ve korku ögelerini bir arada barındıran Dark Souls 2’ye yeni içerikler geliyor! Oyunun dağıtıcısından yapılan açıklamaya göre yaz tatilimizi denizde ve sahil kenarında yapamayacağız, yine tatili bilgisayar başında sabahlayacağız gibi gözüküyor. Peki yelen gelen içerikler nasıl olacak? Gelen bilgilere göre bir üçleme bizleri bekliyor, kayıp bir üçleme ve o kaybı biz bulacağız.

From Software, Dark Souls 2 maceramızın henüz bitmediğini müjdeledi. “The Lost Crowns” adlı üçleme önümüzdeki aylarda oyunculara sunulacak. The Lost Crowns’ta 3 farklı indirilebilir içerik bulunacak. Bunlar Crown of the Sunken King, Crown of the Old Iron King ve Crown of the Ivory King olacak. Bu indirilebilir içeriklerin tarihleriyse şu şekilde:

* Crown of the Sunken King = PC ve Xbox 360 için 22 Temmuz, PS3 için 23 Temmuz’ta
* Crown of the Old Iron King = PC ve Xbox 360 için 26 Ağustos, PS3 için 27 Ağustos’ta
* Crown of the Ivory King = PC ve Xbox 360 için 23 Eylül, PS3 için 24 Eylül’de

Bu indirilebilir içeriklerin her birinde bizi oldukça zorlu düşmanların, boss’ların ve mekanların beklediği vurgulanıyor. Aşağıda indirilebilir içeriklere ait görselleri ve Crown of the Sunken King adlı içeriğin videosunu bulabilirsiniz.

Bu arada Dark Souls 2’nin indirilebilir içerikleri için 24.99 dolardan Season Pass’in de Steam’de satışa çıktığını belirtelim.


admin

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir