Grip geliyor!


70

Valla kim ne derse desin, yarış/savaş oyunlarında Crash’in üzerine tanımam ben. Çocukluk sevdası olsa gerek, zira piyasaya bakınca birçok kaliteli oyun bulunuyor bu segmentte. Şimdi ise aralarına bir yenisi daha katılıyor: Grip! Sadece iki kişi tarafından geliştiriliyor olmasına rağmen trailerında fazlasıyla beğenilen oyun için yaz aylarında bir Kickstarter projesi başlatılacak!

Unreal motoru kullanılarak geliştirilen oyunun yayınlanan videosu, sadece 2 kişi ile ne kadar büyük bir işin altından kalktıklarını gösteriyor. Ama Chris Mallinson ve Robert Baker kolaya kaçan kişiler olmasa gerek, çünkü oyunda yapılacak daha çok iş olduğunu söylüyorlar ve bunları başarmak için daha geniş bir ekibe ihtiyaç olduğunu belirtiyorlar. Gerekli olan finansmanı da bu yaz başlatacakları kickstarter projesi ile toparlamayı umuyorlar.

Oyunun yayınlanan videosundan anlaşıldığı üzere zevkli bir oynanış sunacak gibi gözüküyor. Unreal motorunun özelliklerinden de son derece iyi yararlanmışlar. Projenin kısa sürede gerekli finansmanı toparlayacağını düşünüyorum.


admin

One Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Merakla bekliyoruz.
    Rollcage serisi devamı tadında.
    Günümüz grafikleriyle steam desteği de güzel haberler.