X-Men: Days of Future Past heyecanlandırıyor


103

X-Men Days of Future Past

Aslına bakarsanız bu bir sinema haberi, ancak oyuncuları da ilgilendiren bir sinema haberi. Çünkü X-Men’in şu ana kadar yayımlanmış olan tüm filmleri için ayrı ayrı oyunlar geliştirildi ve çok büyük ihtimal X-Men Days of Future Past için de bir oyunla buluşturulacağız. Filmden sadece 7 saniyelik şaşırtıcı bir teaser bizlere sunuldu.

X-Men serisinin sinema dünyasına girmesinden bugüne kadar çıkan birçok filmi, başarılı olarak nitelendirildi. İşin ucunda başarılı bir yönetmen ve senaryo varsa, bunu savunan çöoktu tabii ki. Gel gelelim X-Men: Days of Future Past için aynı şey geçerli olacak mı bilemiyoruz ancak görünen o ki Bryan Singer yönetmen koltuğundan, iyi işler başaracağını düşünüyor.

Başrollerinde Jennifer Lawrence, Hugh Jackman ve Michael Fassbender gibi isimlerin yer aldığı X-Men Geçmiş Günler Gelecek filminin instagram hesabından tanıtım fragmanı yayınlandı.

Filmde X-Men’ler zamanda yolculuk yapmak zorunda kalacaktır. Amaçları dünyadaki tüm canlılar üzerinde evrensel bir etkisi olacak önemli bir tarihi olayı değiştirmektir.


admin

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir