Rymdkapsel PC Çıkış Tarihi


87

Rymdkapsel

Bu vakte kadar neredeyse her platformda çıkışını gerçekleştirmiş olan Rymdkapsel, artık PC için de çıkış yapmak üzere geri sayıma başladı. Büyük konsollara gelmeyen, bunun yerine daha çok mobil alanlarda oyuncularla buluşan Rymdkapsel’in PC’de nasıl bir arayüze sahip olacağı ve oyun sisteminde yeniliklerle gelip gelmeyeceği merak konusu olurken oyun için fazla beklemeyeceğimizi belirtelim.

Daha önce Mayıs ayında Playstation Mobile, Ağustos’ta ise Android ve iOS platformlarına çıkan Rymdkapsel adlı minimalist görsellere ve yapıya sahip strateji oyunu şimdi de PC için piyasaya çıkmaya hazırlanıyor.

Açıklamalara göre mobil platformlarda 200.000’den fazla satan Rymdkapsel’in PC sürümü 30 Ocak tarihinde Steam üzerinden ve geliştirici Grapefrukt’un web sitesinden satışa çıkacak. Geliştiricinin sitesinden satılacak sürüm DRM-free olacakmış. Ayrıca oyunu geliştiricinin sitesinden alanlara Steam kodu da verilecek.

7.99 dolara satılacak olan oyunun PC sürümünde yeni müzikler, yeni görevler, 2 yeni harita ve 2 yeni oyun modu bulunacak.


admin

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir