Pantheon’dan yüreklere su serpen açıklama


101
pantheon

pantheon

Kickstarter’da ilk yer aldığı zaman oyuncular tarafından fazlasıyla beğenilen, ancak belirlenen bağış tutarı görülünce eleştirilere maruz kalan Pantheon, gel gelelim 800 bin dolarlık hedefine Kickstarter üzerinden ulaşamamıştı. Yine de hatırı sayılır derecede parayı elde eden, gelişimine devam eden oyun, oyuncuları tatmin etmek için kısa sürede büyük yatırımlar yapmak zorunda kalmış, bu yüzden paralarını çabuk bitirmiş. Bu haber ilk başta bizleri üzerken ardından biraz yumuşatan bir açıklama daha geldi.

“Topluluk bağışlarının geldiği ilk ayda yatırımcıların projeye ilgisini çekecek adımları atmayı başardık. Ancak bunu başarmak için kaynaklarımızı hızlı bir şekilde tüketmemiz ve süreci hızlandırmamız gerekti. Bu kararımız şu noktada oyunun gelişim sürecini biraz daha yavaşlatacak olsa da takımımızın düzenli bir maaşı olması uzun vaadede bize daha çok olanak sağlayacaktır. Pantheon’u bu noktaya taşıyan bütün oyunculara teşekkürü bir borç biliyoruz ve kimseyi hayalkırıklığına uğratmayacağımızı umuyoruz.”

Kickstarter hedefi olan 800,000$’ı tutturamadıktan sonra başka bireysel bağış sistemleriyle hayatına devam etmeye çalışan Pantheon, arkasına yatırımcı desteği alabilirse korkmamız gereken bir şey yok kısacası. Oyunun kendi websitesi üzerinden bağış yapma seçeneği de hala aktif durumda.


admin

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir