Ryse: Son of Rome PC gelecek mi?


89

Ryse Son of Rome

Hem hikaye, hem tema, hem grafikler hem de oyun kalitesi olarak özlediğimiz tarzlardan birine sahip olan Ryse: Son of Rome için PC oyunları halen bir umut ışığı beklemekte; ancak yöneticilerin bizleri iplemediği apaçık ortada. Daha önce yapılan açıklamalarda da oyunun sadece Xbox One için kalacağı belirtilmişti. Peki bu oyun bu kadar fazla sevilirken neden PC’ye gelmiyor?

Ryse: Son of Rome’ın Xbox One dışındaki hiçbir platforma göz kırpmadığı bir gerçek. Birçok oyunsever, böylesine başarılı bir oyunun sadece tek bir platforma çıkmasına karşı ancak gelecek bizlere neler gösterir bunu da bilemiyoruz.

Marius Titus isimli kahramanımızın inanılmaz hikayesine bizleri sürükleyecek olan Ryse: Son of Rome, yepyeni 3 video ve birçok ekran görüntüsünü paylaştı. Oyunun hikaye kısmı hakkında daha fazla detaya sahip olmamızı sağlayan yeni görüntüler, gladyatörlerin kan gölünde neler yaşadığını gösteriyor. Son olarak oyun için yeni bir trailer yayımlandığını belirtelim. İşte en son çıkan Ryse: Son of Rome trailerı, bol keyifli seyirler diliyoruz.


admin

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir