Metal Gear Rising için PC açıklamaları geldi


105
Metal Gear Rising

Metal Gear Rising

Oyun konsollarının en çok sevilen, en heyecanlı ve en telaşlı şekilde oynadığımız oyun serilerinden biri olan Metal Gear Rising bir mühlet sonra PC için de çıkış gerçekleştirilecek. Henüz oyunun PC çıkış tarihi açıklanmış olmasa da önümüzdeki senenin ilk iki ayı içerisinde bizlerle buluşturulmasını bekliyoruz. Steam üzerinde satışa sunulacak olan Metal Gear Rising: Revengeance için bazı açıklamalar geldi oyun yöneticilerinden.

Önce konsollara, sonra PC’ye çıkan oyunların çoğunda basit port hatalarıyla karşılaşırız. Metal Gear Rising: Revengeance de konsoldan PC’ye port ediliyor. Fakat gelen haberlere göre oyunun PC sürümünde basit hatalarla karşılaşmayacağız.

Twitter üzerinden bazı açıklamalar yapan Platinium Games’ten Jean Pierre Kellams, Metal Gear Rising: Revengeance’in PC’de oldukça iyi gözüktüğünü söyledi. Kullanılan oyun motorunun PC tabanlı olmasından dolayı port işleminde pek fazla sorunun çıkmadığını belirten Kellams, FPS kilidi sorusuna şaka yoluyla, “Sinematik bir deneyim sunmak için oyunun PC sürümünü 24 FPS’de kilitleyeceğiz.” cevabını verdi. Sanıyoruz bu, oyunun PC sürümünde FPS kilidinin olmayacağı anlamına geliyor.

Metal Gear Rising: Revengeance’in PC sürümü için henüz bir çıkış tarihi yok. Ancak gelen haberlere göre oyunu çok yakında Steam’de göreceğiz.


admin

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir