Xbox One’a gelecek oyunlar


83

xbox_one

Çıkış yaptığı vakitten bu yana istediği satış değerlerine bir türlü ulaşamayan, PlayStation 4’ün gölgesinde fazlasıyla kalan Xbox One henüz tüm kozlarını sahaya sürmüş değil. Aslına bakılırsa Xbox 360 da aynı durumdaydı ve satışa çıktıktan birkaç sene sonra iyi değerle elde etmeye başladı. Önümüzdeki dönemde de Microsoft ve Xbox One’ı hareketli günler bekliyor. Zira konsola çok güzel oyunlar gelecek ve işte o zaman satışlar patlayabilir.

10. Rise Of The Tomb Raider

Yeni nesil Lara Croft’a hepimiz hayran kaldık. Hatta en son anketimizde de ezici bir üstünlükle galip geldi. Lara Croft’un yeni macerası sadece Xbox One üzerinde karşımıza çıkacak.

9. Shadow Complex 2

ChAIR Entertainment tarafından geliştirilen ve Castlevania ile Super Metroid karışımı olarak duyurulan Shadow Complex 2, Xbox One’ın iddialı oyunlarından biri.

8. Lost Odyssey 2

Xbox One’ın Japonya’da tutulmadığı bir gerçek. Microsoft da çareyi, Final Fantasy tarzında bir oyun geliştirmekte bulmuş. Lost Odyssey 2 sadece Xbox One’da olacak!

7. Child Of Eden 2

Microsoft’un en önem verdiği konulardan biri de Kinect şüphesiz. İlk oyunu ile beyin hücrelerimizi zorlayan Children of Eden’in ikinci bölümü de hem Kinect’i kullanacak hem de çok daha etkileyici görseller sunacak.

6. Splinter Cell

Microsoft nasıl ki Rise of the Tomb Raider ile piyasayı ele geçirmeyi planlıyorsa aynı şek Splinter Cell için de geçerli. Sadece Xbox One için üretilecek bir Splinter Cell oyunu yolda.

5. Team Meat yapımı bir exclusive oyun

Super Meat Boy oyunları ile indie oyun dünyasına hareket getiren yapımcıların yeni adresi Xbox One olacak. Sadece Microsoft için bir oyun geliştiriyorlar.

4. Darksiders 3

THQ’nun iflasıyla birlikte elinden çıkan markalardan biri olan Darksiders’ın yeni sahibi Nordic Games olmuştu. Beğenilen aksiyon oyununun yeni bölümünün ise Xbox One’a özel olarak hazırlanması bekleniyor.

3. State Of Decay

Zombilere olan düşkünlüğümüz tartışılmaz. Hangi türde olursa olsun içinde zombi olan oyunlar hep ilgi görüyor. Yine zombi temalı olan State of Decay’in yeni bölümü de Xbox One’a özel çıkacak.

2. Crytek’ten özel bir oyun

Grafik denildiğinde akla gelen ilk isimlerden olan Crytek, Ryse: Son of Rome’dan sonra şimdi de bir sürpriz proje ile Xbox One üzerinde yer alacak.

1. Minecraft

Microsoft’un son zamanlarda yaptığı en çok ses getiren hamlesi Minecraft’ı satın almasıdır herhalde. Şu an için kesin bir bilgi yok ama mutlaka Xbox One’a özel bir içerik sunacaklarını hepimiz biliyoruz.


admin

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir