En iyi noel hediyesi: PS4


82

ps4_xbox_one

Baird Equity Research adlı firma, noel hediyeleri konusunda kapsamlı bir araştırma yaptı ve biz de bizleri ilgilendiren bölümü sizlere aktarıyoruz. Bildiğimiz gibi geçtiğimiz ay yeni nesil oyun konsolları satışa sunuldu. Bugün de hristyanlar için önemli bir gün, noel. Hz. İsa’nın bugün yeryüzüne indiğine inanılıyor. Bu kapsamda birbirlerine hediye vermekte olan hristiyanlar en çok PlayStation 4 almayı tercih ediyorlarmış. Peki Xbox One satışları ne durumda? Arada pek de bir fark yok.

Yarın itibariyle sonlanacak Noel sezonu konsol üreticileri için çok önemliydi bildiğiniz gibi. Hristiyan aleminin birbirine hediye almak için koşuşları bitti, şimdi gözler eldeki verilere çevrilecek.

Baird Equity Research firmasına göre bu veriler PS4’ü önde gösteriyor. İlk araştırmalar sonucu online sitelerdeki satışlar PS4’ün çok da açık olmayan bir farkla, yaklaşık 1.2 kat daha fazla satış yaptığını gösteriyor. Bu sadece tek bir analist firmanın verileri, resmi rakamlar gelene kadar hiçbir şey %100 değil. Bakalım son tahlilde ipi kim göğüsleyecek?


admin

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir